İş süreçlerimizi bilgisayar ortamına geçirmek, verimliliğimizi artırmakta ve iş akışımızı kolaylaştırmaktadır. Müşteri İlişkileri Yönetimi paketleri, Mail uygulamaları, Web uygulamaları ve ağda çalışan tüm makinelerin stabil bir ortamda çalışmasını sağlamak verimliliği arttıran en önemli etkenlerdendir.

  • Alt Yapı Oluşturma 
  • Alt Yapı Geliştirme
  • VLAN Yönetimi ve uygulamaları 
  • Ağ Kontrol ve Yönetimi
  • Data ve paket izlemeleri
  • IP QoS

AĞ GÜVENLİĞİ

Ağ Yönetimi
Yerel ağınızda mevcut olan anahtar(switch), yönlendirici (routher), güvenlik duvarı (firewall), VPN Araçları, IP Telefon ve IP Telefon santralleri, Radius sunuculara erişim, kolay ve kapsamlı yönetim, potansiyel izleme ve sorun gidermeyi hızlandırma işlemleri ile işletmelere zaman kazandırır.
 
Ağ Güvenliği Çözümleri
Günümüzde her ağın, her programın en kritik sorunu güvenliktir. Amacımız ağınızı ve bağlı sunucularınızı iç ve dış saldırılardan korumaktır. Kurumsal ağınızı güvenli hale getirmek için güçlü firewall çözümleri ile yanınızdayız
 
 

Network Çözümleri

Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır. ITS olarak, kurumsal firmalara anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.Bireysel, ev ve iş alanlarında her amaca ve projeye yönelik kaliteli ve ürün gamı geniş olan maliyeti en uygun çözümler sunuyoruz.

Kablosuz Ağ

Şirketlere ve evlerinize hareket özgürlüğü (yönetim kademesine veya tüm şirket çalışanlarına) getiren ve yapısal kablolama yatırımı yapılmayacağı için, özellikle kiralık ofis kullanan işletmeler için anlamlı olan, Oteller, tatil köyleri, kütüphaneler, konferans salonları, fuarlar, üniversite, kampüs, kafeterya gibi ortamlarda her yerden mobil internet erişimi Roaming özelliği ile daha fazla kapsama alanı maksimum bilgi güvenliği sağlayan kablosuz ağ çözümleri ile yanınızdayız.

Ağ Analizi

ITS ADANA tecrübeli kadrosu ile ağınızı en yüksek performans' da, güvenli  ve kesintisiz çalıştırmayı hedeflemektedir.

. Yerel Ağınızda veya WAN 'da Veri Toplamak

. Katmansal Analiz

. Veri Raporlama

. Çözümsel Raporlama hizmetleri verilmektedir.

Geniş alan ağı - WAN

Farklı lokasyonlarınız arasında oluşturulacak olan bir geniş alan ağı çözümü bilgilerin merkezileştirilmesinin yanı sıra kaynaklarında daha verimli olarak kullanılmasını sağlayacaktır.

. Veri ve Ses Entegrasyonu,

. VPN Hizmetleri,

. Yönlendirici Konumlandırma ve Kurulum,

. Kurumsal İnternet Bağlantısı hizmetleri en kaliteli şekilde vermekteyiz.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız; Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerin sağlaması için gerekli tüm tedbirleri almak; tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmektir.