Kurulum hizmetleri, donanım, yazılım ve ağ altyapısının firmamız aracılığı ile temin edilmiş olup olmadığına bakmaksızın, kurulması, bağlantıların yapılması ve çalışır duruma getirilmesi için gereken hizmetleri kapsamaktadır.

Sistem odası düzenleme, sunucu ve kablolama kabin düzenlemeleri gibi, temel hazırlıklar da bu kapsam içindedir. Yeni ofis kuruluşları ve taşınmalar sırasında da mevcut bilgisayar sistemlerinin sökülerek yeni ofise tekrar kurma ve ayarlarının yapılması yine bu kapsam içerisindedir. Ayrıca kurs, seminer, fuar v.b stant ve salonların hazırlanması, Geçici ofis kurulumları için her türlü yazılım, donanım ve alt yapı kiralama hizmetleri de yer almaktadır.

 

SERVER ROOM

AND 

MAIN STORAGE

A B C D E F

VPN

A B C D E F

FİREWALL

NAS BACKUP STORAGE

WİFİ AREA

A B C

Yedek Ürün Hizmeti

İşletmenizde 7/24 prensibi ile çalışan ancak belirli bir sorun ile çalışması duran ürünlerinize yedek ürün kiralama yada belirli bir süre için geçici devreye alma hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmet Karşılıklı sözleşme ve çalışma şekli göz önüne alınarak imza edildikten sonra devreye girmektedir.

Bu hizmet kapsamında firmanızda yapılacak monte de-monte yada ekstra hizmetler belirli bir ücrete tabidir.

Kablolama Hizmeti

İşletmenize En uygun yapısal kablolama işlemlerini geniş ürün gamı ve bütün seviyelere uygun ürün çeşitliliği ile en doğru ve en yönetilebilir şekilde anahtar teslim ve tekrar düzenlenebilir şekilde yapılandırıyoruz.

  • Kablo tavaları
  • Zemin menholleri
  • Sıva üstü Kablo kanalları
  • Network Prizleri
  • Bakır Kablolama için Kanalar
  • Fiber optik Kablolama
  • CAT5, CAT5 E, CAT 6, CAT 7
  • 23AWG VE 24 AWG  CAT KABLO ÜRÜNLERİ

Keşif Hizmeti

Belirlenen tarih ve zaman aralığında işletmenize yada ofisinize gerekli olan proje yada belirli işlemler önce daha sağlıklı bir çalışma için keşif işlemleri yürütüp en az zaman kaybı ve en iyi performansı elde etmenizi sağlıyoruz

Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel proje geliştirme ve uygulama hizmetleri sunuyoruz...İhtiyacınız Olan Her Konuda Gerek bireysel Gerekse Kurumsal seviyede sizlere çözümler üretip projelerinize destek oluyoruz

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız; Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerin sağlaması için gerekli tüm tedbirleri almak; tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin etkinliğini sürekli geliştirmektir.