Akıllı, basit ve uygun güvenlik

Mobil, sosyal ve işbirliğine dayalı yaşam tarzlarımız teknolojiyi evde, iş yerinde ve bu ikisinin arasındaki yerlerde kullanma şeklimizi baştan aşağı değiştirmektedir. Cihazlarımızın, kişisel bilgilerimizin ve kurumsal verilerimizin güvenliğini sağlamak, ailelerimizi çevrimiçi korumak ve çalışanlarımızın verimli kalmalarını sağlamak, tüm o yeni teknolojilerin bize sunabilecekleri avantajlardan yararlanmak ve riski en aza indirgemek istiyoruz ve buna ihtiyacımız var.

Trend Micro Akıllı Koruma Stratejisi aşağıdaki özellikleri sayesinde tüm bunları yapmaktadır:

  • Katmanlı, akıllı ve gerçek zamanlı çalışan akıllı koruma
  • Amaca yönelik tasarlanmış, dağıtması kolay ve sistem kaynakları üzerine yük bindirmeyen, yönetmesi kolay koruma
  • Yeni teknolojilere uyum sağlayacak ve yeni tehdit eğilimlerini ön görebilecek şekilde, dinamik ortama ayak uyduran güvenlik

Bulut çağı güvenlik modelimiz bulut bilgi işlem teknolojisi, insanların mobil yaşantıları, cihazları ve verilerinde, doğası gereği bulunan riskleri ve fırsatları hedef almanın yanı sıra, şirketleri ve hükümetleri hedef alan saldırılardaki tehlikeli artışla mücadele etmektedir.
Smart Protection Network™ altyapımızın üstün teknolojisi üzerine inşa ederek, nerede olurlarsa olsunlar, önemli verilerinizi koruyacak, uyarlanabilir güvenlik sunmak için, genel tehdit istihbaratı ve veri korumasını, birleştirilmiş güvenlik yönetimi ile bütünleştiriyoruz.

Müşterinin ağındaki sensörlerden alınan yerel istihbarat ile bir araya getirilen bulut tabanlı algılama ve ilişkilendirme teknolojilerimizden alınan genel tehdit istihbaratı hedefe yönelik saldırıları saptamak ve bu saldırılara karşı koruma sağlamak için çalışır.

Entegre koruma değerli verilerinizin gizliliğinden ve koruma altında olduğundan emin olacak şekilde, organizasyon genelinde bağlam bilinçliliği sağlar.

PC World - 4 out of 5 stars AV Test award 2016

  
 
 

Küçük Ölçekli İşletme

2 İLE 250 ARASINDA BİLGİSAYARI VE SINIRLI BT KAYNAKLARI OLAN ŞİRKETLER

Zaman ve kaynak sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? Hepsi bir arada barındırılan güvenlik hizmetlerimiz ve yazılımlarımız içinizin rahat olmasını sağlar. Trend Micro sayesinde, kurumsal verileriniz ve sistemleriniz, ofiste ya da ofis dışında koruma altında.

Kurum

250'DEN FAZLA BİLGİSAYARI VE KARMAŞIK GEREKSİNİMLERİ OLAN ŞİRKETLER

Uyarlamalı tehdit ve veri koruması ile sanallaştırma ve bulut bilgi işlemlerini, mobil cihaz entegrasyonunu ve daha fazlasını gerçekleştirin

 
 
 
 

Trend Micro User Protection çözümü

Kullanıcılarınız ofisten, evden, yoldan veya herhangi bir yerden kurumsal kaynaklara erişmektedir. Ancak bazen kurumsal bir ağda, cihazda veya uygulamada çalışmıyor olabilirler. Bunun sonucunda, gerçekleştirdikleri işlem veya kullandıkları yöntem ne olursa olsun, kullanıcıları korumak giderek zor bir hal alıyor.

Kullanıcılarınızla birlikte hareket eden daha akıllı bir güvenlik çözümüne ihtiyacınız vardır. Tüm tehdit vektörlerindeki kullanıcı etkinliklerine ilişkin görünürlüğünüzü güçlendirebilmeniz için güvenlik katmanları arasında istihbarat paylaşan bağlantılı bir güvenlik çözümüne ihtiyacınız vardır. Ve lisansları ya da ticari anlaşmaları etkilemeden şirket içinden buluta sorunsuz taşınabilen güvenliğe ihtiyacınız vardır. Trend Micro tarafından sağlanan güvenliğe ihtiyacınız vardır.

Smart Protection Complete

Smart Protection Complete

Kapsamlı kullanıcı koruması daha iyi, daha basit ve daha esnek güvenlik sağlar

Kötü amaçlı yazılımlara karşı kullanılmakta olan en geniş koruma teknikleri yelpazesi sayesinde, bu bağlantılı güvenlik seti birden fazla katmanda en iyi korumayı sağlar. Ayrıca, esnek şirket içi, bulut ve melez dağıtım modellerini kullanarak işletmenizle birlikte korumanızı da sürekli olarak geliştirebilirsiniz ve yeni lisans karmaşası olmadan hareket halinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ve güvenliğinizin kapsamlı görünümüne sahip tek bir cam panelden çeşitli tehdit vektörlerindeki kullanıcıları yönetebilirsiniz.Ücretsiz web seminerini izleyin ve Trend Micro'nun gelecek nesil saldırılara karşı nasıl koruma sağladığını görün.

Smart Protection for Endpoints

Smart Protection for Endpoints

Daha iyi, daha basit, daha esnek uç nokta güvenliği

Bu yüksek performanslı uç nokta güvenlik seti kötü amaçlı yazılımlara karşı en geniş yelpazeyi kullanarak bugünün sürekli değişen tehdit ortamına karşı sanal ve fiziksel masaüstü bilgisayarları korur. Birden fazla tehdit ve veri güvenliği katmanı tüm cihazlar ve uygulamalarda kullanıcılarınızı ve kurumsal bilgilerinizi korur. Ayrıca, Smart Protection Complete'in sunduğu bulut esnekliği ve kullanıcı merkezli yönetimin aynısını elde edersiniz.